Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, prośimy wypełnij formularz. skontaktujemy się z Tobą.
small group training i mediaplayer
dlaczego club virtual?

Unikalny koncept dla każdego klubu fitness, nawet o niewielkim metrażu. Stanowisko przyciągające uwagę, rowery wyposażone w słuchawki, aby nie zakłócać spokoju innym. Wygospodaruj trochę przestrzeni i wykorzystaj potencjał Twojej sali. Doskonałe zajęcia, najlepsi trenerzy i trening o każdej porze. Dzięki Mediaplayer, zajęcia mogą być wyświetlane na ekranach lub telewizorach. Intuicyjne i niewielkie urządzenie pozwoli uczestnikom samodzielnie rozpoczynać wybrany program naciskając guzik.


Od 2007 roku, Club Virtual jest leaderem w branży wirtualnych zajęć fitness. Każdego dnia tysiące entuzjastów zdrowego stylu życia korzysta z programów zajęć w ponad 600 klubach w 14 krajach na całym świecie w 9 różnych językach. Club Virtual to możliwość łączenia zajęć tradycyjnych z wirtualnymi tak, aby sala spinning stale tętniła życiem.
Instruktor nie może poprowadzić zajęć?
Już nie trzeba ich odwoływać, można zaproponować klientom awaryjne zajęcia wirtualne. Przez około 80% czasu, sala spinningowa pozostaje pusta. Dzięki Club Virtual możliwe jest prowadzenie zajęć przez przerwy przez całą dobę.
Dla każdego klubu, który chce znacząco poprawić jakość oferty i maksymalnie wykorzystać przestrzeń również poza godzinami szczytu. Zajęcia mogą być prowadzone zarówno w sali spinningowej, jako mix zajęć tradycyjnych i wirtualnych jak i na głównej sali, dla mniejszej liczby uczestników.

Firma eZarządzanie sp. z o.o., twórca systemu eFitness jest wyłącznym przedstawicielem Club Virtual na polskim rynku.